סרט פעולה אוסטרלי מקבל ביקורות טובות

סרט פעולה אוסטרלי שיצא לאחרונה זכה לביקורות טובות. מחר כשהמלחמה החלה הוא סרט למבוגרים צעירים העוסק בקבוצת בני נוער היוצאים לטיול בקמפינג בזמן חופשות הלימודים. בזמן שהם לא נמצאים הם מבחינים בהרבה מטוסים שעפים מעל הראש, אבל הם לא מודאגים מכך מכיוון שחגיגות יום הזיכרון השנתית הם בבית, אז תחשבו שלמטוסים יש קשר לזה.

כשהם חוזרים הביתה מהטיול שלהם הם נמצאים בהלם. בתיהם נטושים, משפחותיהם לא נמצאות בשום מקום, חלק מבעלי החיים שלהן מתים, והם יוצרים קשר עם העולם החיצוני בטלפונים שלהם מכיוון שאין קליטה.

הם מחליטים לצאת לעיר באותו לילה כדי לחשוף את המתרחש. הם המומים לגלות שמבני הרחוב הראשיים עומדים למחצה, חיילים חמושים מסיירים ברחובות, ומשפחתם ורוב הקהילה הכפרית ווירראווי מוחזקים בשבי במתחם התצוגה.

כשהחליטו שעליהם לעשות משהו בכדי לעצור את כוח האויב שפלש לארצם, החליטה הקבוצה להקים קבוצת צבא גרילה ולעשות כל שביכולתן כדי לחסום את המעוז שיש לחיילים מעל העיר.

יש הרבה רצפי פעולה שמראים איך הם עושים בדיוק את זה, עם הרבה רגע בסרט שישב על קצה המושב. השחקנים הצעירים בסרט מבצעים עבודה אמינה כשמשחקים את בני הנוער מאוימים ונלחמים בכמה תוכניות גאוניות

הסרט מבוסס על הספר בעל אותו הכותרת שנכתב על ידי הסופר האוסטרלי המהולל, ג’ון מרסדן בשנת 1993. זהו ספר בסדרה של שבעה ספרים בסדרת המחר שאהובים מאוד על קוראים מבוגרים צעירים; קהל הקוראים שאליו נכתבו.
If you loved this article therefore you would like to receive more info regarding נערות ליווי generously visit our web page.

זה זמן רב שהספר הראשון בסדרה – מחר כשהמלחמה החלה – יהפוך לסרט. מעריצי הספר הצביעו ברגליים כשהם מופיעים בהמוניהם לצפות בסרט שהופק מאחד הספרים האהובים עליהם.

סטיוארט ביטי הוא כותב המסך ששזר את הקסם שלו בהתאמת הספר למסך הגדול ואם לקופות יש משהו לעבור, צופי הקולנוע נהנים מעיבוד הסרט שלו לספר.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *